Doprava a platba

Přeprava zboží 

Zboží je možno vyzvednout osobně v naší kamenné prodejně (Zahradnická 116, 250 01, Brandýs nad Labem) v pracovní době (nejlépe po telefonické domluvě) nebo Vám objednané zboží zašleme po zaplacení (případně na dobírku) přepravní službou GLS, podle hmotnosti, objemu a země doručení. Jako další možnost je využít Českou poštu balík do ruky, která je dostupná pouze pro Českou republiku. 

Doporučujeme všem zákazníkům, při převzetí zboží od přepravce, pečlivě překontrolovat zda není poškozen obal zboží. Pokud se stane, že je obal poškozen, přesvědčte se, zda není poškozeno zboží, případně zda je kompletní. V případě poškození, nebo nekompletnosti zboží trvejte na sepsání protokolu o poškození. Později nelze transportní škody uplatňovat.

Doporučujeme všem zákazníkům, při převzetí zboží od České pošty, pečlivě překontrolovat zboží a to i v případě, že zásilka nejeví jakékoli známky poškození. Pokud se stane, že je zboží poškozeno,  je nutné zahájit reklamační řízení na nejbližší pobočce České pošty a to nejpozději druhý pracovní den od převzetí zásilky. Později nelze jakékoli transportní škody uplatňovat.

 

Platební podmínky 

V případě zaslání zboží přepravní společností, nebo poštou na dobírku, hradí zákazník celkovou dobírkovou částku v hotovosti při převzetí zásilky. Ta je povinna vystavit potvrzení o zaplacení. Je-li objednávka zaplacena již bankovním převodem, přepravci, ani České poště nehradí žádné dodatečné poplatky.

Při zakoupení zboží v naší provozovně, nebo v internetovém obchodě, není možnost platit platební kartou, pouze v hotovosti.

 

Cena platby a přepravy 

Cena za přepravu je vypočtena až při výsledné objednávce, kde si můžete vybrat z možností přepravce a způsobu úhrady. Záleží i na výsledné ceně objednávky, pokud překročí hodnotu 5 000 Kč, máte dopravu i platbu zcela zdarma. Záleží také na zemi doručení.

 • Při platbě dobírkou: 40,-
 • Při platbě bankovním převodem na účet: 0,-
 • Při platbě na výdejním místě Zásilkovna: 21,-

 

Orientační příklady vlastní dopravy pro ČR:

 • GLS - dodání do druhého dne ode dne odeslání. Přepravce by se měl s Vámi spojit. Cena 118,-
 • Zásilkovna - doručení na výdejní místo Z-Point do třetího dne ode dne odeslání. Cena 79,- pro menší zásilky (1 x model 1:18), nebo 145,- pro větší počet produktů.
 • Česká pošta - balík do ruky - očekává se doručení do 24 hodin, bohužel velmi často to tak není a nemůžeme to ovlivnit. Zásilka v nepřítomnosti je uložena na poště 7 dní. Cena 135,-
 • Česká pošta - balíkovna - dodání do třetího dne ode dne odeslání. Cena 69,-

 

Pro Slovensko a některé další státy EU:

 • GLS - přeprava Slovensko - Cena: 12,6 €. Doba dodání - 3-4 den od odeslání zboží do místa určení.
 • Zásilkovna - přeprava na Slovensko - Cena 4,5 € pro menší zásilky (1 x model 1:18), nebo 5,5 pro větší počet produktů.
 • GLS - přeprava do Germany, Austria, Poland, Hungary - Cena: 15,5 €. Doba dodání - 4-5 den od odeslání zboží do místa určení.
 • GLS - přeprava do Nizozemí, Belgie - Cena: 18,0 €. Doba dodání - 4-5 den od odeslání zboží do místa určení.
 • GLS - přeprava do Bulharsko, Francie, Španělsko, Itálie - Cena: 20 €. Doba dodání - 5-6 den od odeslání zboží do místa určení.